Operator wózka widłowego, Szymanów, Polska

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje magazynierów. Jeśli zależy Ci na stałej pracy, i masz uprawnienia UDT – zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Lokalizacja: Szymanów, Polska
Wymagania

– posiadanie uprawnień UDT
– doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania

Obowiązki

– prace magazynowe (przyjęcie dostaw, kompletacja zamówień, wydawanie surowca)
– obsługa wózka widłowego
– segregacja i ewidencja opakowań zwrotnych

Co oferujemy?

– umowę o pracę, bezpośrednio
– zatrudnienie u lidera na rynku
– atrakcyjny pakiet benefitów prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, posiłki pracownicze, karta lunchowa)
– pracę systemie zmianowym 12h (7-19, 19-07) – mniej dni pracy w miesiącu – więcej wolnego!
– DARMOWY transport pracowniczy, m.in. na trasach z: Warszawy, Płońska, Józefosławia
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj poprzez formularz, lub skontaktuj się z nami telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000