Planista produkcji, Mińsk Mazowiecki, Polska

Jesteśmy firmą B8 Recruitment – agencją pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

Dla naszego klienta, który zajmuje wiodącą pozycję w produkcji, modernizacji i naprawach pojazdów szynowych, poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów do pracy.

Obecnie szukamy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Specjalisty – Planisty produkcji.

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki, Polska
Wymagania

– Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
– Znajomość rysunku technicznego
– Znajomość zagadnień związanych z planowaniem i harmonogramowaniem produkcji

Obowiązki

– Planowanie, tworzenie i uruchamianie zleceń produkcyjnych
– Przypisywanie materiałów i zasobów niezbędnych do realizacji produkcji
– Tworzenie zapotrzebowania na materiały
– Współpraca z innymi działami produkcji
– Prowadzenie ewidencji materiałów wysłanych do przeglądu
– Kontrolowanie ilości materiałów w trakcie procesu produkcji
– Przyjmowanie i opisywanie zespołów
– Określanie zakresu robót w celu uzgodnienia

Co oferujemy?

– Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy.
– Wynagrodzenie w wysokości od 6000 do 6500 zł brutto, w zależności od doświadczenia i umiejętności.
– Atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący:
– Prywatną opiekę medyczną,
– Kartę sportową,
– Dofinansowanie do wczasów.
– Pracę w godzinach od 7:00 do 15:00.

Zapraszamy również osoby zza granicy

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość ” Planista” na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty