Planista| Wrocław| Polska

Poszukujemy osoby na stanowisko Planista do zakładu produkcyjnego (produkcja grzałek i generatorów pary)

Lokalizacja zakładu: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

* Znajomość programów Excel, Word, Outlook
* Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów
* Samodzielność
* Chęć do nauki
* Odpowiedzialność;
* Mile widziane doświadczenie doświadczenie w planowaniu produkcji.

Obowiązki

* Tworzenie planu wysyłek tygodniowo
* Tworzenie planu ma wybrane maszyny
* Generowanie i zamykanie zleceń
* Kontrola wydajności pracowników w systemie
* Kontrola w systemie stanów magazynowych
* Generowanie zamówień do dostawców

Co oferujemy?

* Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą, ale przez pierwsze 2 tygodnie na okres próbny -umowa zlecenie;
* Wynagrodzenie na początek 4500 zł brutto miesięcznie (około 2-3 miesiące, później 4800 zł brutto, wzwyż w zależności od stopnia samodzielności i zaangażowania);
* Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 14:30, 40h tygodniowo/168h miesięcznie

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość „Planista” na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Kontakt

Rekruter: Irena
Numer telefonu:
+48 790 861 777>