Pracownik administracji/customer care z językiem włoskim

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, poszukujemy Pracownika administracji / relacji z klientami z językiem włoskim.

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie.

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie, Polska
Wymagania

– Znajomość języka włoskiego w stopniu komunikatywnym;
– Znajomość programów Excel, Word, Outlook;
– Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów;
– Kultura osobista i umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki

– Organizowanie transportu Import i Export;
– Generowanie dokumentacji transportowej;
– Odbieranie/wysyłanie listów sortowanie dokumentów;
– Kontakt z klientami włoskimi;
– Zamawianie artykułów biurowych.

Co oferujemy?

– Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO u pracodawcy;
– Umowę zlecenie na 2 tygodnie (okres próbny), po – umowa o pracę;
– Wynagrodzenie w granicach 5200-6000 brutto, w zależności od umiejętności i doświadczenia;
– Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00;
– Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
– Stabilną pracę w rodzinnej atmosferze.

Zainteresowany/-a? Koniecznie wyślij do nas swoje CV. Masz pytania? Skontaktuj się pod 533 591 777.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Alina

mailto:a.skosyrieva@b8group.pl

Numer telefonu:
+48 533 591 777>