Pracownik produkcji

Do zakładu działającego w branży automotive poszukujemy Pracowników produkcji. Oferujemy możliwość przyuczenia oraz bardzo szeroki pakiet benefitów, zerknij co dla Ciebie mamy ↓

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie – dofinansujemy paliwo!

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie
Wymagania

● nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy;
● dyspozycyjności na wszystkie zmiany.

Obowiązki

● pracy przy maszynach produkcyjnych;
● kontrola jakości wizualna;
● wsparcie produkcji.

Co oferujemy?

● stabilne zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio z zakładem;
● wynagrodzenie od 4487 brutto miesięcznie, godziny nocne rozliczane zgodnie z kodeksem pracy;
● premie: 800 zł br – premia frekwencyjna CO MIESIĄC, 1000 br – polecenie pracownika, 1000 zł br – premia świąteczna;
● dopłata do jedzenia 150 zł br CO MIESIĄC;
● szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport – opłacane przez pracodawcę, 1000 zł br dopłata do wakacji, 300 zł br dopłata do okularów, chip ven-dingowy 35 zł, bilety do kiwa, owoce, ciasta, prezent urodzinowy, prezent urodzenie dziecka;
● dofinansowanie do paliwa od 100 do 300 zł br w zależności od odległości;
● pracę w grafiku 3 zmianowym (6-14-22) od pon do pt.

Jeśli szukasz stabilnej pracy na cały etat – dobrze trafiłeś! Zgłoś się poprzez formularz aplikacyjny lub za numerem telefonu 533591777.

Kontakt

Rekruter: Alina

a.skosyrieva@b8group.pl

Numer telefonu:
+48 533 591 777>