Pracownik Produkcji, Łódź, Polska

Dla jednego z naszych klientów, producenta kostki brukowej i płyt tarasowych poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Nie wymagamy doświadczenia – możliwość przyuczenia.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży budowlanej. Aplikuj.

Lokalizacja: Łódź, Polska
Wymagania

– motywacja i chęci do pracy
– oferta także dla obcokrajowców

Obowiązki

– wizualna kontrola jakości wykonywanych produktów
– wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
– prosta praca fizyczna

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio
– wynagrodzenie podstawowe: 28-30 brutto/h + dodatki + premia
– pracę od pon. do pt. (6-14, 14-22), w wyższym sezonie, praca a 3zmiany
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, wyślij wiadomość „praca” na 570 318 000 lub skontaktuj się telefonicznie -chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000