Pracownik produkcji - operator maszyn l Bielany Wrocławskie

B8 Recruitment – agencja pracy, która szybko realizuje swoje cele i poszerza horyzonty. Należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.
W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, poszukujemy Operatora maszyn – pracownika produkcji.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie
Wymagania

– Umiejętność obsługi prostych narzędzi typu wkrętarka, śrubokręt, klucze, miarka;
– Podstawowa znajomość rysunku technicznego;
– Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w sektorze metal-mechanicznym.

Obowiązki

– Obsługa maszyn, głównie zasypywarki i walcarki oraz inne prasy małe;
– Przezbrajanie maszyn (po odpowiednim przeszkoleniu);
– Kontrola produktu zgodnie z rysunkiem technicznym;
– Obsługa systemu – rejestracja operacji;
– Dbałość o czystość na stanowisku pracy.

Co oferujemy?

– Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO u pracodawcy;
– Umowę zlecenie na 2 tygodnie (okres próbny), po – umowa o pracę;
– Wynagrodzenie na start 4400 zł brutto miesięcznie z możliwością osiągnięcia szybkiej podwyżki i premii po okresie szkoleniowym;
– Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30;
– Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
– Stałą pracę u stabilnego pracodawcy.

Zainteresowany/-a? Koniecznie wyślij do nas swoje CV. Masz pytania? Skontaktuj się pod 533 591 777.

Kontakt

Rekruter: Alina S.
Numer telefonu:
+48 533 591 777>