Pracownik Produkcji / Operator Wózka z UDT lub bez, Warszawa, Białołęka, Kawęczyn, Polska

Dla naszego klienta, lidera na rynku poszukujemy Pracowników Produkcji z możliwością przyuczenia oraz Operatorów Wózków Widłowych z UDT (zapraszamy też osoby bezpośrednio po kursie).

Zapewniamy stabilne zatrudnienie z możliwością rozpoczęcia pracy od zaraz

Lokalizacja: Warszawa, Białołęka, Kawęczyn, Polska
Wymagania

– chęci do pracy długoterminowej
– sumienność i zaangażowanie

Oferta skierowana też do obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

Obowiązki

– wizualna kontrola jakości produktów
– wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
– prosta praca fizyczna
– obsługa wózka widłowego, prace magazynowe – dla osób z UDT

Co oferujemy?

– bardzo stabilną pracę – na początek umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), następnie stałą umowę bezpośrednio
– wynagrodzenie podstawowe: od 28 do 32 zł/h brutto (w zależności od kwalifikacji) + dodatki + premia miesięczna (średnio 500-800 zł brutto)
– pracę od poniedziałku do piątku (6-14,14-22,22-06), w niższym sezonie 2 zmiany
– możliwość rozwoju np. przyuczenie na operatora

Lokalizacje: Warszawa: Rembertów-Kawęczyn, ul. Chełmżyńska; lub Białołęka-Targówek-Żerań, ul. Elektronowa.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz, wysłania wiadomości „praca” na podany nr lub kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000