Pracownik produkcji / Pakowanie słodyczy / zakwaterowanie, Grójec, Polska

Dla jednego z naszych klientów, lidera na runku produkcji słodyczy, poszukujemy Pracowników Produkcji.

NIE wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.

Zapewniamy zakwaterowanie – oferta też dla obcokrajowców bez znajomości j. polskiego.

Lokalizacja: Belsk Duży, Grójec, Polska
Wymagania

– zdolności manualne
– motywacja i chęci do pracy

Obowiązki

– proste czynności przy pakowaniu słodyczy

Co oferujemy?

– umowę zlecenie (22 zł/h netto)
– pracę po 10 – 12 h, możliwość pracy w nadgodzinach (np. 6-18, 6-16, 6-14,10-22,14-22)
– możliwość zakwaterowania i korzystania z dojazdu do pracy
– pracę na okres około 6 miesięcy
– do aplikowania zapraszamy też obcokrajowców bez znajomości j. polskiego

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, kontaktu telefonicznego – 570 318 000 lub wysłania wiadomości „produkcja”.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000