Praktykant / Stażysta - HR (rekrutacja, kadry, administracja), Wrocław, Polska

Lubisz pracę z ludźmi i chcesz poznać tajniki pracy w HR? Zapraszamy do aplikowania – oferujemy możliwość odbycia Praktyk / Stażu w naszym wrocławskim biurze.

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– zainteresowanie tematyką HR – rekrutacja, kadry itp.
– chęci do nauki
– zaangażowanie

Obowiązki

– wsparcie zespołu w zakresie prowadzonych procesów rekrutacyjnych
– kontakt z kandydatami
– publikowanie ogłoszeń na portalach
– udział w spotkaniach rekrutacyjnych
– prace administracyjne

Co oferujemy?

– poznanie branży HR
– wsparcie doświadczonych specjalistów
– dostęp do nowych technologii
– po zakończeniu praktyk / stażu możliwość uzyskania referencji
– przyjazną atmosferę

Lokalizacja: Wrocław, ul. Grabiszyńska

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz lub kontaktu – 570 318 000.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000