Serwisant, Zbąszynek, Zielona Góra, Poznań, Polska

Dla naszego Klienta – lidera na rynku, specjalizującego się w modernizacjach i naprawach taboru szynowego – pociągów, poszukujemy Serwisantów.

Jeśli szukasz stabilnego pracodawcy i jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe – zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja: Zbąszynek, Polska
Wymagania

– doświadczenie na podobnym stanowisku, np. elektromonter, elektronik, elektryk, elektromechanik
– umiejętność czytania schematów elektrycznych, posługiwania się dokumentacją techniczną, aparaturą kontrolno-pomiarową oraz narzędziami
– posiadania uprawnień SEP powyżej 1 kV
– prawa jazdy kat. B
– wykształcenia minimum średniego technicznego w zawodzie: elektronika, elektryka lub elektromechanika
– samodzielności

Obowiązki

– naprawy, wymiany, obsługa urządzeń i podzespołów w taborze kolejowym
– praca częściowo w delegacjach (czas dojazdu wliczany do godzin pracy)
– współpraca z zespołem serwisantów w innej lokalizacji

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio
– rynkowe wynagrodzenie + dodatki + płatne nadgodziny, delegacje
– atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wczasów)
– zatrudnienia od pon. do pt. (7-15)
– praca na terenie woj. lubuskiego i wielkopolskiego – do aplikowania zapraszamy osoby zamieszkujące na terenie tych województw

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, bądź kontaktu telefonicznego – 570 318 000.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000