Ślusarz-mechanik utrzymania ruchu, Pruszków | B8 Group

Jesteśmy B8 Recruitment – należymy do bardzo prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej B8 Group.

Jesteś doświadczony, posiadasz dużą motywację i chciałbyś móc realizować się w pracy? Tutaj masz tę szansę! Wyślij do nas CV – porozmawiajmy o potencjalnej współpracy.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Ślusarz-mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja:  Pruszków

Lokalizacja: Pruszków, Polska
Wymagania

– Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie mechanik lub pokrewnych;
– Doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii, naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych oraz obsłudze obrabiarek konwencjonalnych.

Mile widziane uprawnienia i kursy związane z tym stanowiskiem.

Obowiązki

– Wykonywanie bieżących napraw parku maszynowego i usuwanie awarii;
– Wykonywanie przeglądów okresowych oraz prac remontowo-konserwacyjnych;
– Modernizacja maszyn pod kątem zwiększania produktywności i niezawodności.

Co oferujemy?

– Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem;
– Wynagrodzenie od 7560 brutto miesięcznie;
– Możliwość rozwoju zawodowego;
– Pracę w systemie jednozmianowym 6:00-14:00;
– Darmowy dojazd na trasie Pruszków-Brwinów-Grodzisk Mazowiecki-Żyrardów.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915