Specjalista ds. e-commerce, Stalowa Wola, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta – lidera w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty/ Specjalistki ds. e-commerce.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe – zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Lokalizacja: Stalowa Wola, Polska
Wymagania

– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość obsługi CMS WordPress
– podstawy HTML, CSS, PHP
– znajomość tematów związanych z pozycjonowaniem stron internetowych na średnim poziomie
– podstawowa wiedzy na temat content marketingu i e-mail marketingu
– znajomość obsługi narzędzi: Google Analytics 4, Google Search Console, SE Ranking, Semstrom
– analityczne myślenie
– kreatywność i samodzielność

Obowiązki

– bieżąca obsługa stron www i sklepu internetowego (m.in. pomoc klientom, zgłaszanie błędów i naprawa ich, aktualizacje, wprowadzanie nowych produktów)
– pomoc w pozycjonowaniu firmowych stron www
– tworzenie i aktualizacja treści na firmowych stronach www
– tworzenie kampanii email marketingowych
– tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych w google

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio
– wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia
– benefity: wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, zniżki na produkty firmy
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
– pracę od pn. do pt., 8-16
– solidny onboarding
– spotkania integracyjne

Lokalizacja: Stalowa Wola

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, wyślij sms „praca” lub skontaktuj się telefonicznie – 570 318 000. Chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000