Specjalista ds. Prawno-finansowych, Wrocław | B8 Industry

B8 Group sp. z o. o. – relokujemy i montujemy maszyny, a nawet całe fabryki! Poszukujemy najlepszych rozwiązań i utalentowanych ludzi do naszego zespołu. Rekrutujemy na stanowisko Specjalista do spraw Prawno-Finansowych.

Lokalizacja: Wrocław, Polska.

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
– wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/ prawo/ekonomia);
– bardzo dobra znajomość pakietu MF Office z naciskiem na Excel;
– doskonałe umiejętności organizacyjne, samodzielność i zarzadzania czasem;
– umiejętność ustania priorytetów i wielozadaniowość;
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Obowiązki

– obsługa płatności w tym przygotowanie paczek przelewów, dyspozycji płatności do bankowości elektronicznej;
– bieżąca weryfikacja stanu zobowiązań i należności spółki;
– monitoring należności klientów i kontaktowanie się w sprawie zaległości płatniczych;
– współpraca z instytucjami finansowymi (faktoring/leasing/bank);
– wstępne przygotowanie i opiniowanie umów w szczególności umów handlowych, pism pełnomocnictw oraz innych dokumentów związanych z działalnością spółki;
– bieżąca współpraca z kancelarią prawną;
– przygotowanie raportów i rozliczeń na potrzeby wewnętrzne spółki i Zarządu.

Co oferujemy?

– Wynagrodzenie 6000 – 8000 zł brutto;
– Umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz!
– Karta multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie zdrowotne;
– Chętnie dzielimy się wiedzą, a szkolenia oferowane przez firmę podnoszą nasze kompetencje – wewnętrze i zewnętrzne;
– Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop etc.);
– Biuro w centrum miasta (okolice placu Jana Pawła II/Placu Orląt Lwowskich);
– Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00;
– Spotkania i wyjazdy integracyjne.

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!  W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”

Kontakt

Rekruter: Paweł
Numer telefonu:
+48 533 591 777>