Specjalista ds. rekrutacji

Do prężnie rozwijającego się zakładu, który specjalizuje się w produkcji trofeów sportowych rekrutujemy na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji.

Jeśli jesteś doświadczoną rekruterką/doświadczonym rekruterem, a współpraca, pozytywne nastawienie i wspólne osiąganie celów są dla Ciebie równie ważne jak dla nas, zapraszamy, wyślij swoje CV!

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Lokalizacja: Stalowa Wola, Polska
Wymagania

● doświadczenie na podobnym stanowisku;
● doświadczenie w agencji pracy – będzie dodatkowym atutem;
● umiejętność pracy w zespole;
● samodzielność;
● chęć rozwoju.

Obowiązki

● identyfikacja wakatów wspólnie z kierownikami działów produkcji;
● opracowanie opisów stanowisk;
● planowanie poszczególnych rekrutacji i ich przeprowadzenie;
● przeprowadzenie wywiadów wstępnych i rozmów kwalifikacyjnych;
● ocena kandydatów;
● negocjowanie warunków pracy;
● onboarding nowych pracowników;
● raportowanie wyników.

Co oferujemy?

● zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio (3 miesięczny okres próbny);
● pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -16.00;
● wynagrodzenie na start 5000 NETTO + premia po okresie próbnym;
● grupowe ubezpieczenie na życie;
● zniżki na produkty i usługi firmowe;
● przyjazne środowisko pracy.

Kontakt

Rekruter: Alina

a.skosyrieva@b8group.pl

Numer telefonu:
+48 533 591 777>