Specjalista ds. spawalnictwa, Mińsk Mazowiecki | B8 Recruitment

Dla naszego Klienta specjalizującego się w naprawach pociągów poszukujemy Specjalisty ds. spawalniczych.

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży kolejowej w nadzorze spawalniczym, koniecznie się zgłoś. Zapewnimy dobrą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki, Polska
Wymagania

– minimum 2-letnie doświadczenie w branży kolejowej jako nadzór spawalniczy;
– dyplom międzynarodowego inżyniera spawalnika – IWE lub Technologa Spawalnictwa IWT/EWT;
– certyfikat badań wizualnych VT2;
– prawo jazdy kat. B;
– umiejętność posługiwania się AutoCAD, programami graficznymi i pakietem MS Office.

Obowiązki

– opiniowanie umów pod kątem zdolności wytwórczych oraz zdolności realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi lub wymaganymi przez zleceniodawcę przepisami i normami;
– nadzorowanie procesów technologicznych i prac produkcyjnych obejmujących spawanie i metody pokrewne;
– planowanie szkoleń dla spawaczy;
– prowadzenie rejestru spawaczy posiadających uprawnienia do spawania, podejmowanie decyzji o przedłużeniu posiadanych uprawnień na podstawie badań;
– kontrola i badanie materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania, przygotowania złączy, dopasowaniem zamocowanie oraz szczepienie.

Co oferujemy?

– umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
– pracę w godzinach 7:00 – 15:00;
– wynagrodzenie w granicach 8000 – 11000 brutto, zależne od Twojego doświadczenia i potrzeb;
– stałą pracę w stabilnej firmie.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod 533591777.