Szef Kuchni, Piaseczno, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta – lidera w branży produkcji spożywczej – catering, diety pudełkowe, poszukujemy Szefa kuchni / Kierownika zmiany

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe – zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Lokalizacja: Piaseczno, Polska
Wymagania

– umiejętność zarządzania zespołem i organizacją pracy
– doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki

– produkcja i nadzór dań według ściśle określonych receptur zgodnie z planami produkcji
– nadzór nad pracą, procesem przygotowywania i wytwarzania produktów oraz reagowanie na dostrzeżone nieprawidłowości
– planowanie zadań i organizacja pracy zespołu
– dbałość o najwyższą jakość produkcji, optymalizację wydajności i minimalizację kosztów
– kontrola jakości i receptur
– kontrola i utrzymanie standardów systemu HACCP

Co oferujemy?

– bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę, u lidera w branży
– rynkowe wynagrodzenie – uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
– atrakcyjny pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi firmy, posiłki pracownicze, karta lunchowa
– pracę w systemie zmianowym (7-19,19-7), średnia ilość dni pracujących: 14
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w stabilnej organizacji
– darmowy dojazd z Warszawy (Ursus, Metro Wilanowska, miejscowości po trasie)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta – aplikuj poprzez formularz, lub skontaktuj się telefonicznie – 570 318 000. Opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000