Technik-monter l Praca we Wrocławiu i w delegacjach

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zajmującej się relokacją maszyn i zakładów produkcyjnych, poszukujemy Technika-montera.

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
– mile widziane uprawnienia UDT – WJO I, WJO II, UDT – IP;
– umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Obowiązki

– montaż i demontaż maszyn i linii produkcyjnych;
– załadunek i rozładunek maszyn i linii produkcyjnych;
– montaż konstrukcji stalowych;
– dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy.

Co oferujemy?

– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00 + ewentualne nadgodziny;
– pracę na terenie Wrocławia oraz w delegacjach (weekendy – powrót do domu);
– zatrudnienie na okresie próbnym na podstawie umowy o zlecenie – 3 miesiące, po okresie próbnym – umowa o pracę oraz przejście bezpośrednio do pracodawcy;
– stawkę na start 40 zł brutto dla osoby bez doświadczenia, 42 zł brutto dla osoby z doświadczeniem.

Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV. Znasz kogoś, kto może być zainteresowany? Poleć tę ofertę swojemu znajomemu lub znajomej!