Technik ds. testów maszyn i instalacji| Oevel| Belgia

Poszukujemy Technika ds. testów maszyn i instalacji.

Dla naszego klienta poszukujemy wykwalifikowanego technika, który zajmie się przeprowadzaniem testów maszyn oraz instalacji.

Firma zajmuje się produkcja instalacji wodorowych. Głównie do celów przemysłowych. Instalacje są opracowywane, projektowane i produkowane w całości na terenie firmy.

Oferta pracy w Belgii

Lokalizacja: Oevel, Belgia
Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rozpoznawania symboli.
• Doświadczenie w montażu/ elektromechanice/ automatyce procesów .
• Posiadasz wyksztalcenie wyższe w dziedzinie elektromechaniki/elektryki/automatyzacji procesów lub równoważne poprzez doświadczenie.
• Umiejętność rozwiazywania problemów i dbałość o szczegóły.

Obowiązki

• Przeprowadzanie testów i inspekcji w celu oceny jakości i wydajności zmontowanych produktów elektrolizatorów wodorowych;
• Wykonanie procedur i protokołów testowych na poziomie submodułu lub systemu przy użyciu systemu sterowanego PLC;
• Przestrzeganie bezpiecznych metod pracy podczas wykonywania testów;
• Identyfikowanie problemów i ustalanie usterek z powodu defektów poprzez współpracę z personelem produkcyjnym, inżynieryjnym, zarządzaniem projektami, łańcuchem dostaw i logistyką;
• Sporządzanie raportów z testów i dokumentowanie wyników testów;
• Skuteczne korzystanie z różnych narzędzi i sprzętu pomiarowego;
• Odczytywanie i interpretacja rysunków technicznych (rysunki elektryczne, mechaniczne 3D/2D, schematy P&ID), kart katalogowych oraz specyfikacji produktu;
• Pomoc w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych fabryki (FAT) w obecności klienta;
• Sporządzanie listy kontrolnej i śledzenie jej podczas i po zakończeniu procesu testowania.

Co oferujemy?

• Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia z dodatkowymi korzyściami; rozpoczyna się od €16,50 za godzinę
• Dodatek zmianowy w wysokości 10% za zmiany poranne i wieczorne oraz 20% za nocne zmiany, 150% za soboty
• Vouchery na posiłki o wartości €6 dziennie
• Zakwaterowanie zapewnione: €85 za pokój jednoosobowy
• Zwrot kosztów podróży – zazwyczaj kilka euro dziennie
• Dodatki: dodatek urlopowy, premia roczna w wysokości 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto.
• Premia urlopową w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Kontakt

Rekruter: Irena
Numer telefonu:
+48 790 861 777>