Technik Utrzymania Ruchu, Piaseczno, Szymanów, Polska

Szukasz stałej pracy, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, i dobrych warunkach płacowych? Zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Lokalizacja: Szymanów, Polska
Wymagania

– doświadczenie na takim, lub podobnym stanowisku
– wiedza z obszaru pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektroniki
– umiejętność czytania dokumentacji technicznej
– posiadanie uprawnień SEP
– prawo jazdy kat b

Obowiązki

– prewencyjne przeglądy maszyn i urządzeń
– usuwanie awarii i usterek, modernizacje
– współpraca z serwisami zewnętrznymi

Co oferujemy?

– umowę o pracę, bezpośrednio
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji (podstawa + dodatki)
– bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, posiłki pracownicze, karta lunchowa)
– DARMOWY transport pracowniczy, m.in. na trasach z: Warszawy, Płońska, Józefosławia
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj poprzez formularz, skontaktujemy się telefonicznie i chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 26915

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000