Technolog-Chemik, Mińsk Mazowiecki | B8 Recruitment

Dla naszego Klienta specjalizującego się w naprawach pociągów poszukujemy Technologa-chemika.

Jeśli posiadasz doświadczenie w przeprowadzeniu analiz chemicznych farb i lakierów, koniecznie się zgłoś. Zapewnimy dobrą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki, Polska
Wymagania

– praktyczna wiedza z zakresu przeprowadzania analiz chemicznych farb i lakierów;
– umiejętność projektowania, dokumentowania i nadzorowania procesów malarskich, mycia i klejenia;
– umiejętność oceny prawidłowości naniesienia powłok lakierniczych;
– umiejętność obsługi programów MS Office oraz AutoCAD.

Obowiązki

– przeprowadzenie procesów technologicznym;
– przeprowadzenie analiz chemicznych farb i lakierów.

Co oferujemy?

– umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
– pracę w godzinach 7:00 – 15:00;
– wynagrodzenie w granicach 7000 – 9000 brutto, zależne od Twojego doświadczenia i potrzeb;
– stałą pracę w stabilnej firmie.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod 533591777.