Technolog / Inżynier procesu, Wrocław, Polska

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Technologa/ Inżyniera Procesu.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy – zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Lokalizacja: Wrocław, Polska
Wymagania

– min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Technologa (praca na samodzielnym stanowisku)
– znajomość konstrukcji stalowych (lub ich podstaw)
– znajomość rysunku technicznego
– min. podstawowa wiedza dot. procesu spawania
– znajomość Autodesk Inventor, Solid Works lub Autocad
– znajomość j. angielskiego na poziomie dobrej komunikacji (min. B1/B2), dodatkowo mile widziany j. niemiecki/ukraiński
– wykształcenie wyższego technicznego

Obowiązki

– przygotowywanie dokumentacji technologicznej – wykonanie rysunków i zleceń produkcyjnych rozdzielonych na poszczególne gniazda produkcyjne
– opracowanie dokumentacji wedle wymagań klienta
– opracowanie i usprawnianie istniejących procesów technologicznych i produktów
– współpraca z pozostałymi działami

Co oferujemy?

– bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
– rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
– pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – szkolenia

Lokalizacja: Wrocław

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz, lub kontaktu telefonicznego – 570 318 000, chętnie przekażemy szczegóły oferty.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000