Technolog-konstruktor do przyuczenia, Bielany Wrocławskie | B8 Recruitment

Nie boisz się wyzwań i chcesz rozwijać się w obszarze technologii i konstrukcji?
Jeśli jesteś osobą z niewielkim doświadczeniem, ale pełną zapału i chęci do nauki, to ta oferta jest dla Ciebie. Dla naszego Klienta poszukujemy Technologa-konstruktora.

Oferujemy możliwość wsparcia i przyuczenia, byś mógł/a osiągnąć pełen potencjał swoich umiejętności.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie
Wymagania

– Wykształcenie wyższe inżynierskie;
– Znajomość programów Office oraz programów do tworzenia rysunków technicznych;
– Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów;
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
– Samodzielność;
– Chęć do nauki.

Mile widziane:

– doświadczenie w projektowaniu i rysowaniu komponentów w branży metal-mechanicznej;
– znajomość j. angielskiego.

Obowiązki

– Tworzenie rysunków technicznych grzałek, bojlerów, komponentów i poprawa istniejących projektów;
– Tworzenie list materiałowych i cykli produkcyjnych;
– Obsługa systemów zarządzania produkcją i magazynem, programów Inventor 3D;
– Opracowanie przyrządów do produkcji;
– Druk 3D matryc kontrolnych;
– Kontrola zgodności z rysunkiem komponentów od dostawców.

Co oferujemy?

– Zatrudnienie BEZPOŚREDNIO u pracodawcy;
– Umowę zlecenie na 2 tygodnie (okres próbny), po – umowa o pracę na rok;
– Wynagrodzenie od 6200 zł brutto i wyżej – dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności;
– Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-14:30;
– Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
– Stałą pracę u stabilnego pracodawcy.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez formularz. Jeśli masz pytania skontaktuj się pod numer 533591777.