Technolog Programista CNC, Karczew, Warszawa, Polska

Dla jednego z naszych Klientów, stabilnego pracodawcy, poszukujemy Technologa Programisty CNC – obróbka blach.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania zawodowe, i chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju firmy – zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Lokalizacja: Karczew, Polska
Wymagania

– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość systemu klasy ERP, programów do projektowania 2D, 3D
– znajomość oprogramowania maszyn CNC

Obowiązki

– tworzenie rysunków technicznych na podstawie informacji z działu handlowego
– programowanie maszyn CNC (wykrawarki, lasery)
– przetwarzanie plików graficznych
– optymalizacja procesów
– tworzenie kompletnej technologii wyrobu, rozchody materiałowe, operacyjne, normy czasowe
– praca na programach AutoCAD, Fusion 360, CorelDRAW, TOPS300, TruTops, Subiekt GT

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio lub B2B
– rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji, oraz system premiowy
– pracę od poniedziałku do piątku (7-15)
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się organizacji – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
– pracę z nowoczesnymi technologiami

Osoby zainteresowane prosimy o zainteresowanie prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, bądź zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 570 318 000.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna
Numer telefonu:
+48 570 318 000