Pracownik Produkcji, Warszawa, Polska

Od zaraz poszukujemy Pracowników Produkcji, z możliwością przyuczenia oraz Pracowników z UDT.

Stabilne zatrudnienie u lidera na rynku. Jeśli szukasz stałej pracy – zapraszamy do aplikowania.

Jesteś zainteresowany prześlij zgłoszenie poprzez formularz, wyślij wiadomość „praca” na 570 318 000 lub skontaktuj się telefonicznie – przekażemy szczegóły oferty!

Lokalizacje: Warszawa (Targówek-Żerań, ul. Elektronowa; lub Rembertów-Kawęczyn, ul. Chełmżyńska)

Lokalizacja: Warszawa, Polska
Wymagania

– dyspozycyjność do pracy zmianowej
– motywacja i chęci do pracy
– chęć do pracy długoterminowej

Obowiązki

– kontrola jakości wykonywanych produktów
– wymiana wadliwych, uszkodzonych elementów
– praca fizyczna
– obsługa wózka widłowego (dla osób z UDT)

Co oferujemy?

– stabilne zatrudnienie
– na początek umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, L4, odprowadzane składki ZUS, pełne ubezpieczenie), z możliwością stałego zatrudnienia – bezpośrednio po średnio 6 miesiącach
– wynagrodzenie podstawowe: 28 – 30 zł/h brutto + dodatki + premia
– pracę od pon. do pt., 2zm: (6-14, 14-22), w wyższym sezonie możliwość wprowadzenia 3 zm
– możliwość przyuczenia na stanowiska operatorskie

Oferta skierowana też dla obcokrajowców ze znajomością j. polskiego.

Kontakt

Rekruter: Katarzyna

k.bajera@b8group.pl

Numer telefonu:
+48 570 318 000