Oferty pracy Polska

Technolog - Programista CNC | Karczew, woj. mazowieckie

Karczew, woj. mazowieckie
7500 brutto + premie uznaniowe

Kierownik Produkcji, Karczew | B8 Recruitment

Karczew, woj. zamowieckie
10 000 brutto + premie uznaniowe

Koordynator serwisu maszyn rolniczych / Błonie, pow. średzki, woj. dolnośląskie

Błonie, pow. średzki, woj. dolnośląskie
8000 brutto

Kierownik robót konstrukcji stalowych, Wrocław i delegacje

Wrocław, Polska
45-48 brutto

Pracownik Produkcji / Operator Wózka z UDT lub bez, Warszawa, Białołęka, Kawęczyn, Polska

Warszawa, Białołęka, Kawęczyn, Polska
28 – 32 zł/h brutto + premia + dodatki

Technolog-konstruktor do przyuczenia, Bielany Wrocławskie | B8 Recruitment

Bielany Wrocławskie
od 6200 zł brutto i wyżej

Nie widzisz tu oferty pracy dla siebie? Prześlij nam zgłoszenie:

Aplikuj na wybrane stanowisko lub zostaw nam swoje CV – a my znajdziemy dla Ciebie pracę! Jesteśmy firmą, która pośredniczy w znalezieniu pracy nie tylko w Polsce, ale także za granicą.  Oferujemy zarówno pracę tymczasową jak i stałą, współpracując z pracodawcami z wielu branż.

Poszukujesz pracy na terenie aglomeracji wrocławskiej, katowickiej lub warszawskiej? Mieszkasz w niewielkiej miejscowości i szukasz zatrudnienia w pobliżu? Znajdź pracę z naszą pomocą. W naszej bazie znajdziesz oferty pracy w Polsce, w tym również od zaraz. Pracuj legalnie i na dobrych warunkach – poznaj dostępne oferty pracy.

Oferty pracy w Polsce – wymarzona praca na wyciągnięcie ręki

Praca zdalna, na pełny etat czy na część etatu – bez względu na to, czym jest dla Ciebie „wymarzona praca”, pomożemy Ci ją znaleźć. Jako agencja pracy współpracujemy z pracodawcami reprezentującymi różne branże, co oznacza, że w naszej bazie znajdziesz różnorodne oferty pracy. Rekrutujemy zarówno fachowców i inżynierów jak i pracowników niewykwalifikowanych. W naszej bazie z ofertami pracy znajdziesz też propozycje zatrudnienia dla specjalistów.

Jak znaleźć wymarzoną pracę? Z nami to proste! W pierwszej kolejności poznaj oferty pracy w Polsce lub oferty pracy za granicą, które zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji, wyślij nam swoje dokumenty – najczęściej wystarczy CV. Po zapoznaniu się z otrzymaną aplikacją skontaktujemy się z Tobą. Wśród dostępnych propozycji nie widzisz oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci znaleźć miejsce pracy, w którym rozwiniesz swój potencjał.

Różnorodne oferty pracy w Polsce

Kogo szukamy dla naszych klientów? Oto kilka przykładowych branż i stanowisk, które często pojawiają się w naszej bazie ofert pracy:

  • przemysł – spawacze MIG/MAG, operatorzy maszyn czy mechanicy (również bez dużego doświadczenia) są poszukiwani przez firmy z całej Polski;
  • handel – pracodawcy poszukują przedstawicieli handlowych, pracę bez trudu znajdzie też zarówno młodszy specjalista, jak i starszy specjalista ds. sprzedaży;
  • logistyka – wielu pracodawców poszukuje osób zainteresowanych pracą na magazynie, np. operatorów wózków widłowych i pakowaczy;
  • elektronika i elektryka – oferty pracy z tej branży są skierowane m.in. do elektryków, mechatroników i techników automatyków.

Oferty pracy tymczasowej i stałej w Polsce na wiele stanowisk

Przeglądając popularne oferty pracy, łatwo zauważyć, że pracodawcy mają różne potrzeby. Mowa nie tylko o zapotrzebowaniu na konkretne umiejętności, ale też o wymiarze czasu pracy. Jako agencja pracy szukamy pracowników, którzy są zainteresowani pracą na etat lub są skłonni podjąć pracę tymczasową. Na podstawie jakiej umowy możesz pracować? Najczęściej są to:
  • umowa o pracę
  • umowa o pracę tymczasową
  • umowa zlecenie
  • kontrakt B2B

Czy wiesz, że z naszych ogłoszeń dowiesz się, jaką umowę podpiszesz? Nie trać czasu – aplikuj tylko na oferty pracy w Polsce, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom.

Sprawdź oferty pracy w Polsce w B8 Recruitment!

Masz doświadczenie w przemyśle, logistyce lub handlu? Szukasz uczciwej oferty pracy – chcesz pracować dla przedsiębiorców, którzy doceniają sumienną pracę? Korzystając z naszej pomocy, masz szansę znaleźć zatrudnienie w różnych miastach Polski. Warszawa, Wrocław, Katowice, Stalowa Wola, Łódź, Gdańsk – to przykłady miast, w których działają współpracujące z nami firmy.

Jako agencja pracy wiemy, jakie kwestie są dla pracowników kluczowe i stąd też w naszych ogłoszeniach znajdziesz sekcję „Obowiązki”. Nie ukrywamy też wynagrodzenia oraz wskazujemy, czy firma zapewnia zakwaterowanie lub nadgodziny. Zapewniamy niezbędne wprowadzenie do pracy oraz komplet dokumentów (umowa o pracę lub umowa zlecenie, wyszczególnione obowiązki). Przystępując do nowej pracy, odbędziesz wszystkie niezbędne szkolenia.

Szukasz ofert pracy? Polska to atrakcyjny rynek pracy – przekonaj się o tym, zapoznając się z oferowanymi propozycjami pracy.