Oferty pracy za granica

Operator robota spawającego, Genk, Belgia | B8 Recruitment

Genk, Belgia
16 euro netto na godzinę + dodatki zmianowe

Blacharz-lakiernik, Antwerpia, Belgia | B8 Recruitment

Antwerpia, Belgia
2000-2500 euro netto miesięcznie

Mechanik samochodów ciężarowych, Houthalen, Belgia

Houthalen, Belgia
od 17 EURO/H brutto do 20 EURO/H

Operator CNC, Zaventem, Belgia

Zaventem, Belgia
od 17 EURO/h brutto + premia

Operator, Oevel, Belgia

Oevel, Belgia
15€ – 17€ /h

Mechanik Naprawy Blacharskiej| Antwerpia| Belgia

Antwerpia, Belgia
od 2000 do 2500 euro netto miesięcznie

Nie widzisz tu oferty pracy dla siebie? Prześlij nam zgłoszenie:

Aplikuj na wybrane stanowisko lub zostaw nam swoje CV – a my znajdziemy dla Ciebie pracę! Jesteśmy firmą, która pośredniczy w znalezieniu pracy nie tylko w Polsce, ale także za granicą.  Oferujemy zarówno pracę tymczasową jak i stałą, współpracując z pracodawcami z wielu branż.

Niemcy, Holandia, Francja, Belgia i Dania – to przykładowe kraje, w których zatrudnienia poszukują pracownicy z Polski. Chcesz po raz pierwszy lub kolejny wyjechać za granicę do pracy? Skorzystaj z naszej pomocy. Poznaj oferty pracy za granicą oraz dowiedz się, jak wygląda proces rekrutacji.

Oferty pracy za granicą – znajdź pracę, która Ci odpowiada!

Jest co najmniej kilka powodów, dla których wielu pracowników z Polski przyjmuje oferty pracy za granicą. Kluczowe są warunki finansowe – wynagrodzenie oferowane przez zagranicznych pracodawców często jest dużo bardziej atrakcyjne. Na szczególnie wysokie zarobki szansę mają fachowcy. Oni też zaliczają się do najbardziej poszukiwanych pracowników. Jednak z nami może wyjechać każdy, również niewykwalifikowany pracownik fizyczny. Jak przebiega rekrutacja do pracy za granicą w naszej agencji? Jeżeli jesteś osobą zdecydowaną na wyjazd, to:
 • zapoznaj się z propozycjami zatrudnienia, jakie znajdują się w naszej bazie – proponujemy m.in. pracę na terenie całych Niemiec i Holandii;
 • aplikuj na wybrane stanowisko – prześlij swoje CV, możesz też napisać kilka słów o sobie;
 • skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach

Zależy Ci na szybkim wyjeździe? W naszej bazie nie ma oferty pracy za granicą dla Ciebie? Skontaktuj się z nami – postaramy się pomóc.

Baza ofert pracy za granicą na różne stanowiska

Zagraniczni pracodawcy doceniają pracowników z Polski za doświadczenie, rzetelność i pracowitość. Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi – możesz zacząć od stanowisk, na których wymagania są ograniczone do minimum. Masz konkretny zawód? Możesz liczyć na więcej ofert, a także wyższe wynagrodzenie.

Oferty praca zagranica – przykładowe branże:

 • budowlana – monter rusztowań, operatorzy maszyn czy technik budownictwa znajdują zatrudnienie m.in. w niemieckich firmach;
 • logistyczna – pracodawcy poszukują pracowników do kolekcjonowania i pakowania zamówień oraz realizacji procesów magazynowania;
 • produkcyjna – praca za granicą w firmach produkcyjnych to choćby produkcja żywności czy opakowań foliowych;
 • gastronomiczna – osoby, które znają m.in. język angielski lub niemiecki, mogą rozważyć oferty pracy za granicą w gastronomii;
 • energetyka – w Europie Zachodniej intensywnie rozwija się sektor zielonej energii, a firmy poszukują choćby elektryków i monterów fotowoltaiki.

Sprawdzona praca tymczasowa i stała za granicą od zaraz

Praca za granicą nie musi być ryzykowna i wykonywana „na czarno” – z naszą agencją wyjedziesz do pracy legalnie. Do wyboru masz stabilne zatrudnienie (czyli stałą pracę, pełny etat) lub pracę tymczasową (na okres od kilku tygodni do kilku miesięcy). Jeszcze przed wyjazdem z każdym pracownikiem podpisujemy umowę o pracę – w niektórych przypadkach możliwa jest niemiecka umowa o pracę. Pomożemy Ci również w formalnościach – podpowiemy, jakie dokumenty należy zabrać ze sobą, jak wyrobić kartę EKUZ i jak zorganizować transport.

Dlaczego warto z nami wyjechać? Miejsce pracy będzie na Ciebie czekać – w tym przypadku nie ma mowy o wyjeździe „w ciemno”. To nie wszystko. Ponieważ będziesz pracować legalnie, będą za Ciebie odprowadzane wszelkie podatki i składki ZUS. W razie problemów nie zostaniesz sam – przebywając np. w Niemczech, zawsze możesz skontaktować się z naszym pracownikiem, który pomoże Ci w sprawach związanych z zatrudnieniem. To tylko niektóre korzyści, jakie wiążą się z wyjazdem do pracy przez B8 Recruitment.

Czy wiesz, że poszukujemy też pracowników dla pracodawców działających na polskim rynku? Sprawdź oferty pracy w Polsce.

Sprawdź oferty pracy za granicą w B8 Recruitment!

Praca za granicą, a precyzując wyjazd i odległość od domu, mogą być źródłem stresu. Właśnie dlatego chcemy, aby każda osoba zainteresowana wyjazdem z nami miała pewność, że dobrze wybrała – zwracamy zatem szczególną uwagę na treść ogłoszenia. Z każdej zamieszczonej na naszej stronie oferty pracy za granicą dowiesz się, czy:
 • pracodawca zapewnia transport do pracy – jeżeli zakład pracy nie znajduje się blisko miejsca zakwaterowania;
 • zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę, czy też trzeba poszukać lokum we własnym zakresie – częściej spotykana jest pierwsza opcja;
 • możesz liczyć na dodatkowe benefity poza wynagrodzeniem – praca za granicą może oznaczać też premie i bonusy;
 • praca odbywa się w systemie zmianowym – tak pracować może m.in. mechanik, spawacz MIG/MAG czy pracownik fizyczny na produkcji;
 • musisz posiadać dodatkowe uprawnienia – pracodawcę mogą interesować np. pracownicy posiadający prawo jazdy.

Znajdź z nami pracę – praca czeka na Ciebie w niemal wszystkich europejskich krajach! Zapoznaj się z aktualnymi ofertami i złóż aplikację. Wyjedź ze sprawdzoną, legalnie działającą agencją pracy.