Outsourcing

Poprowadzimy i zarządzimy procesem produkcyjnym lub magazynowym w Twojej firmie.

Jesteśmy specjalistami od outsourcingu procesowego, bazując na wiedzy i doświadczeniu B8 Recruitment i całej rodziny spółek B8 Group, Jesteśmy przygotowani do przejęcia wyznaczonego przez Ciebie zadania.

Czym jest outsourcing?

Outsourcing procesów to nic innego jak zlecenie wykonania części zadań własnych firmie zewnętrznej. Najczęściej realizujemy zadania związane z czynnościami produkcyjnymi lub magazynowymi. Nasi klienci zlecają nam wykonanie konkretnego elementu lub całego procesu, za który my bierzemy pełną odpowiedzialność. Do naszych obowiązków należy zrekrutowanie odpowiedniej ilości pracowników oraz dopilnowanie aby proces był należycie zarządzany, tak aby produkt końcowy odpowiadał najwyższym standardom. Klient zamawia kompleksowe wykonanie konkretnej usługi, którą my realizujemy na terenie jego zakładu pracy.

Zakres usługi outsourcingu

Outsourcing procesu wykonywany przez B8 Recruitment może mieć różnorodny zakres. Możemy przejąć odpowiedzialność za cały proces produkcyjny, np. wykonanie pewnych elementów lub tylko za jego pewien etap, np. pakowanie gotowego wyrobu. Do naszych obowiązków należy zapewnienie odpowiednio wykwalifikowanej kadry, która wykona zadanie w sposób zgodny z wytycznymi klienta oraz przejęcie pełnej odpowiedzialności za ich pracę. W ramach usługi outsourcingu procesu to my zarządzamy personelem, możemy ustalić grafiki pracy, dbamy o pełną obsadę stanowisk i zajmujemy się sprawami administracyjno-kadrowymi. Po naszej stronie leży obowiązek dopełnia wszelkich formalności wynikających z przepisów legalizacyjnych, Prawa Pracy czy Kodeksu Cywilnego. Organizujemy szkolenia BHP i badania lekarskie, ubrania, środki ochrony indywidualnej, zapewniamy dojazd czy zakwaterowanie.

Korzyści wynikające z outsourcingu procesowego

Czas i pieniądze. Wartości, które przy prowadzeniu biznesu mają znaczenie kluczowe. Przekazując wybrany proces do firmy zewnętrznej możesz odciążyć wybrane działy lub całkowicie przekierować ich moce przerobowe na inne zadania. Nie poświęcasz czasu na rekrutację pracowników i późniejsze zarządzanie ich pracą.

B8 Recruitment dostarcza Ci produkt końcowy spełniający Twoje oczekiwania, a Twoja firma może się skupić na innych wyzwaniach. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że przejmujemy całość obowiązków wynikających z zarządzania personelem. Po naszej stronie leży cała obsługa personelu. Rotacja lub braki kadrowe to od tej pory nasz problem, więc zrobimy wszystko aby te zjawiska ograniczyć do minimum, a jako agencja pracy doskonale wiemy jak to zrobić.

Outsourcing procesu – skuteczność i profesjonalizm

B8 Recruitment jako część B8 Group korzysta ze wspólnych doświadczeń i wiedzy wszystkich spółek należących do grupy. Jesteśmy agencją pracy, która na bieżąco rekrutuje pracowników wszystkich szczebli i specjalizacji dla całej grupy kapitałowej B8 Group oraz wielu klientów zewnętrznych. Doskonale wiemy jak pozyskiwać kompetentnych pracowników. Przejmując procesy produkcyjne lub magazynowe zwracamy szczególną uwagę na oczekiwania i wytyczne klienta. Staramy się jak najlepiej poznać charakter zamówienia, tak aby dobrać właściwą załogę do wykonania zadania. Działamy według najwyższych standardów, a przemysłowy rodowód naszej firmy pomaga w lepszym zrozumieniu potrzeb naszych klientów.

Dlaczego warto skorzystać z usług outsourcingu procesu w B8 Recruitment?

Jeżeli szukasz firmy, której chciałbyś powierzyć odpowiedzialność za wyodrębniony etap procesu produkcyjnego lub magazynowego nie mogłeś trafić lepiej. Doskonale rozumiemy wyzwania przed jakimi obecnie stawia pracodawców polski rynek pracy. Rekrutacja pracowników jest misją B8 Recruitment, a w ramach usługi outsourcingu oprócz samego zapewnienia odpowiedniej kadry przejmujemy pieczę nad całym procesem. Zarządzamy zespołem, który wykonuje zadania na rzecz klienta. Odciążamy Twój dział kadr i pozwalamy na uwolnienie mocy przerobowych. Outsourcing procesu to kompleksowa usługa, która pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze poprzez przekazanie  nam części czynności, tak abyś mógł skupić się na swoim podstawowym biznesie.

Współpraca krok po kroku

1. Rozpoznanie potrzeb

Każdorazowo model współpracy jest określany wspólnie z klientem, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu. Dokładnie określamy rodzaj wyzwania, z jakim boryka się klient w kontekście potrzeb rekrutacyjnych i innych wymogów biznesowych

2. Dopasowanie usługi

Na podstawie informacji przekazanych przez klienta dopasowujemy optymalne rozwiązanie. Mogą to być usługi: rekrutacja stała, praca tymczasowa oraz outsourcing

3. Propozycja współpracy

Prezentujemy ofertę skrojoną na miarę, uwzględniającą potrzeby biznesowe klienta.

4. Realizacja

Przechodzimy do realizacji procesów rekrutacyjnych, mając na uwadze charakter pracy oraz wymagania klienta co do kandydatów.

Zaufali nam:

Zanim przedstawimy Ci naszą propozycję współpracy przy rekrutacji pracowników, poprosimy Cię o informacje na temat zlecenia.

Na wstępie możemy Ci powiedzieć, że dotychczasowi klienci cenią nas za:

Artur Musialak

Porozmawiajmy o konkretach

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Tak, rekrutujemy pracowników do firm w całej Polsce i za granicą.

Tak, najczęściej realizujemy projekty na terenie takich krajów jak Niemcy, Belgia, Holandia, Dania czy Szwecja.

Tak, rekrutujemy pracowników również z innych krajów. Jesteśmy gotowi dostarczyć pracowników z całego świata.

Podejmujemy współpracę już od 1 pracownika.

Tak, mamy doświadczenie przy realizacji krótkoterminowych projektów.

Nasz zespół ma doświadczenie w rekrutacji stanowisk od najniższego do najwyższego szczebla.

Nasze pozostałe usługi
Artykuły naszych ekspertów