Rekrutacja stała

Chciałbyś pozyskać najlepszych kandydatów na rynku pracy?

Rekrutacja stała to najlepszy sposób na przyciągnięcie prawdziwych talentów do Twojej firmy.

Na czym polega rekrutacja stała?

B8 Recruitment świadczy usługę rekrutacji stałej dla klientów, którym zależy na pozyskaniu wartościowych pracowników do stałej współpracy. W jej ramach prowadzimy cały proces rekrutacyjny, a kandydat zostaje zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy. Bierzemy odpowiedzialność za najtrudniejsze i najbardziej czasochłonne etapy pozyskania pracownika.

Naszym celem jest dotarcie do jak najszerszej grupy osób spełniających wymagania naszych klientów. Następnie przeprowadzamy selekcję kandydatów, tak aby do przyszłego pracodawcy trafiło wąskie grono najlepszych, spośród których klient wybiera osoby, z którymi nawiąże współpracę. Nasze działania poprzedzone są dokładną analizą i wywiadem z klientem, podczas którego zbieramy szczegółowe informacje na temat oczekiwań co do kandydatów, ich kompetencji, doświadczenia i umiejętności.

Dokładamy wszelkich starań aby jak najlepiej dopasować przyszłego pracownika do pracodawcy. Po zatrudnieniu kandydata rekomendowanego przez B8 Recruitment, oferujemy gwarancję czasową w przypadku rozwiązania umowy. 

Rekrutacja stała – dla kogo?

Jeśli szukasz kompetentnych pracowników, którzy zwiążą się z Twoją firmą na długie lata, usługa rekrutacji stałej pracowników jest dla Ciebie. Jest to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy pozyskiwaniu pracowników na stanowiska, które wymagają konkretnych kompetencji. Fakt, że kandydaci znajdują zatrudnienie bezpośrednio u klienta, sprawia, że można w ten sposób pozyskać osoby o ugruntowanej pozycji na rynku pracy.

Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu prawdziwych talentów, a nie masz na to czasu lub narzędzi, zleć to B8 Recruitment. Wiemy jak dotrzeć do ukrytego rynku pracy. Dzięki współpracy z nami nawet najbardziej wymagająca rekrutacja przestaje być wyzwaniem.

Rekrutacja stała – wysoka skuteczność i korzyści dla pracodawcy

Usługa rekrutacji stałej cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich pracodawców. Decydując się na taką formę współpracy z agencją pracy, klienci zauważyli, że w ten sposób są w stanie dotrzeć m. in. do kandydatów, którzy nie poszukują aktywnie pracy. Dzięki naszym działaniom ukierunkowanym na dotarcie do jak najlepszych kandydatów, klient ma szansę na nawiązanie stałej współpracy z wyróżniającymi się specjalistami ze swoich dziedzin. Niezależnie od tego czy mówimy o stanowiskach niższego, średniego lub wyższego szczebla.

Jeżeli zależy Ci na skutecznym pozyskaniu fachowca to usługa rekrutacji stałej w B8 Recruitment jest najlepszym rozwiązaniem. Przekazując nam swoje procesy rekrutacyjne, oszczędzasz czas oraz zyskujesz nowe narzędzia, które pozwalają pozyskanie prawdziwych talentów.

Etapy rekrutacji stałej

Pierwszym i bardzo ważnym etapem w naszej współpracy będzie dokładna analiza sytuacji oraz Twoich oczekiwań. Naszą zasadą jest jak najdokładniejsze zbadanie potrzeb klienta. Będziemy się starali poznać charakter wykonywanej przez przyszłego pracownika pracy możliwie jak najlepiej. Po to, by móc idealnie dopasować do niej kandydatów.

Następnie zajmiemy się rekrutacją. Naszym zadaniem będzie dotarcie do jak największej ilości kandydatów spełniających Twoje oczekiwania. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, dzięki którym o Twojej ofercie pracy dowiedzą się nawet osoby, które aktywnie nie szukają pracy, ale spełniają Twoje oczekiwania i mogą być zainteresowane zmianą pracodawcy.

Kolejnym etapem jest selekcja kandydatów i ich weryfikacja. Mając na uwadze informacje, które zostały nam przekazane na początku procesu, wybieramy wąskie grono najlepszych potencjalnych pracowników i kierujemy ich do klienta, na ostatni etap rekrutacji.

Na życzenie klienta jesteśmy gotowi przeprowadzić szereg testów kompetencyjnych. Dzięki takiemu formatowi działań, klient otrzymuje starannie wyselekcjonowanych, dopasowanych kandydatów, którzy są zainteresowani podjęciem długofalowej współpracy z firmą. Schemat współpracy każdorazowo dopasowujemy do Ciebie i Twoich oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać usługi rekrutacji stałej w B8 Recruitment?

Usługa rekrutacji stałej w B8 Recruitment to gwarancja skuteczności. Współpracując z nami oszczędzasz czas oraz budujesz markę pracodawcy na lokalnym rynku pracy. Naszym mottem jest: przyjazny proces rekrutacyjny dopasowany do Twoich potrzeb. Kandydaci, których rekrutujemy, otrzymują pełne wsparcie od pierwszego kontaktu. Dokładnie wiedzą jak będzie  przebiegał proces rekrutacyjny, czego się od nich oczekuje oraz jakie warunki oferuje przyszły pracodawca. Dzięki temu dobrze dopasowujemy profil kandydata do poszukiwanych kompetencji.

B8 Recruitment to agencja pracy, która wykorzystując nowoczesne narzędzia pozwala pracodawcom na dotarcie do najlepszych kandydatów na rynku. Jesteśmy doświadczonym zespołem, dysponującym duża bazą kandydatów, gwarantującym Twój sukces.

Współpraca krok po kroku

1. Rozpoznanie potrzeb

Każdorazowo model współpracy jest określany wspólnie z klientem, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu. Dokładnie określamy rodzaj wyzwania, z jakim boryka się klient w kontekście potrzeb rekrutacyjnych i innych wymogów biznesowych

2. Dopasowanie usługi

Na podstawie informacji przekazanych przez klienta dopasowujemy optymalne rozwiązanie. Mogą to być usługi: rekrutacja stała, praca tymczasowa oraz outsourcing

3. Propozycja współpracy

Prezentujemy ofertę skrojoną na miarę, uwzględniającą potrzeby biznesowe klienta

4. Realizacja

Przechodzimy do realizacji procesów rekrutacyjnych, mając na uwadze charakter pracy oraz wymagania klienta co do kandydatów.

Zaufali nam:

Zanim przedstawimy Ci naszą propozycję współpracy przy rekrutacji pracowników, poprosimy Cię o informacje na temat zlecenia.

Na wstępie możemy Ci powiedzieć, że dotychczasowi klienci cenią nas za:

Artur Musialak

Porozmawiajmy o konkretach

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Tak, rekrutujemy pracowników do firm w całej Polsce i za granicą.

Tak, najczęściej realizujemy projekty na terenie takich krajów jak Niemcy, Belgia, Holandia, Dania czy Szwecja.

Tak, rekrutujemy pracowników również z innych krajów. Jesteśmy gotowi dostarczyć pracowników z całego świata.

Podejmujemy współpracę już od 1 pracownika.

Tak, mamy doświadczenie przy realizacji krótkoterminowych projektów.

Nasz zespół ma doświadczenie w rekrutacji stanowisk od najniższego do najwyższego szczebla.

Nasze pozostałe usługi
Artykuły naszych ekspertów