Smay: Przeniesienie maszyn do nowo wybudowanego obiektu

Klient: Smay Sp. z o.o.
Branża: Przemysł metalowy
Usługi zrealizowane dla klienta: Demontaż | Odłączenie mediów | Montaż | Doprowadzenie i podłączenie mediów | Uruchomienie
Miejsce: Kraków

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

Smay Sp. z o. o. jest producentem rozwiązań wentylacyjnych i ochrony przeciwpożarowej. Produkty firmy powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjno-magazynowym, w którym znajduje się również laboratorium badawczo-rozwojowe przedsiębiorstwa. Z opatentowanej oferty Smay Sp. z o. o. korzystają klienci z Europy, Ameryki Południowej, Azji i Afryki.

Zadanie

W ramach usługi relokacji fabryk zajęliśmy się przeniesieniem 70 maszyn znajdujących się w trzech halach do zakładu w nowej lokalizacji.

Realizacja

Pierwszym etapem realizacji był demontaż urządzeń oraz odłączenie mediów w halach. Po przeniesieniu zamontowaliśmy 70 maszyn zgodnie z przygotowanym layoutem i podłączyliśmy je do mediów. Ostatnim etapem było ich testowe uruchomienie. Całość prac zrealizowaliśmy w 6 tygodni.

21 pracowników

tylu specjalistów brało udział w realizacji zadania. Wśród nich było 16 techników, 2 elektryków, 2 pneumatyków i automatyk.

18 500 m²

70 maszyn przenieśliśmy i zamontowaliśmy na takiej powierzchni nowego zakładu produkcyjno-magazynowego

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.