JoysonQuin Automotive Systems Polska: Montaż dwóch pras

Klient: JoysonQuin Automotive Systems Polska Sp. z o.o.
Branża: Motoryzacja
Usługi zrealizowane dla klienta: Rozładunek | Montaż
Miejsce: Wałbrzych

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

JoysonQuin to chińska firma zajmująca się projektowaniem i konstruowaniem samochodowych elementów dekoracyjnych klasy premium. W ofercie ma również komponenty funkcyjne oraz systemy zarządzania energią dla samochodów elektrycznych. Zatrudnia ponad 4000 pracowników w 12 lokalizacjach na świecie.

Zadanie

Naszym zadaniem był montaż dwóch pras w nowym zakładzie firmy w Wałbrzychu.

Realizacja

Do realizacji wyznaczyliśmy 3 techników, którzy najpierw zabezpieczyli posadzkę w nowej hali i samą halę. Następnie rozładowali dwie prasy, ustawili je w wyznaczonym miejscu z dokładnością co do milimetra i przekazali je gotowe do podłączenia.

2 dni

tyle czasu zajęła nam realizacja usługi rozładunku i montażu

30-tonowy wózek widłowy i 50-tonowy żuraw kompaktowy

ten sprzęt umożliwił nam rozładunek pras w nowej hali

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.