Clima Line: Rozładunek i wprowadzenie agregatu chłodniczego Trane

Klient: CLIMA LINE Sompoliński Spółka Jawna
Branża: Inżynieria sanitarna
Usługi zrealizowane dla klienta: Rozładunek | Wprowadzenie do hali
Miejsce: Pawłowiczki

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

CLIMA LINE to firma ze Śląska, która specjalizuje się w usługach związanych z chłodnictwem, wentylacją i klimatyzacją. W ramach zlecenia powierzyła nam rozładunek i montaż agregatu chłodniczego.

Zadanie

Z pomocą w wykonaniu zadania przyszedł nam specjalistyczny sprzęt. W pierwszej kolejności użyliśmy żurawia z trawersem, aby rozładować agregat. Następnie, na rolkach transportowych, wprowadziliśmy maszynę do hali i posadowiliśmy ją na wibroizolatorach w miejscu, które wskazał klient.

Realizacja

asi technicy zrealizowali zadanie w błyskawicznym tempie. Wystarczył jeden dzień roboczy, aby nowy agregat chłodniczy był gotowy do pracy.

4 osoby

tylu techników zajęło się realizacją zadania

40 ton

taki udźwig miał żuraw, którego użyliśmy do rozładunku agregatu

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.