Toyota Boshoku Poland: Demontaż i utylizacja maszyn w zakładzie motoryzacyjnym

Klient: Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o.
Branża: Motoryzacja
Usługi zrealizowane dla klienta: Odłączenie mediów | Kompleksowe pakowanie | Przygotowanie do utylizacji | Załadunek
Miejsce: Wykroty

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

Naszym klientem była Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o.. To firma, która zajmuje się produkcją poszyć siedzeń samochodowych i montażem siedzeń w samochodach hybrydowych BMW i MINI Cooper. Firma powierzyła nam zlecenie demontażu i utylizacji 6 celi spawalniczych.

Zadanie

Pierwszym etapem realizacji było odłączenie mediów: zasilania elektrycznego, sprężonego powietrza, wody lodowej oraz gazu od maszyn. Dopiero po jego zakończeniu mogliśmy się zająć demontażem. Na życzenie klienta przygotowaliśmy specjalne skrzynie, w których umieściliśmy łącznie 58 zdemontowanych robotów. Wszystkie skrzynie z robotami trafiły do magazynu, zaś pozostałe części wyprowadziliśmy z hali, aby bezpiecznie wypompować z nich olej. Następnie puste korpusy załadowaliśmy na samochody firmy, która zajęła się ich utylizacją.

Realizacja

Na koniec nasi technicy cofnęli wszystkie media do najbliższych punktów zasilania i zdemontowali całą wiszącą infrastrukturę. Po zdemontowaniu szynoprzewodów oraz kanałów wentylacyjnych w hali klienta pojawiło się miejsce na nową linię produkcyjną.

7 dni

tyle zajęła nam wykonanie zlecenia

8 osób

nad realizacją czuwało 6 techników i 2 elektryków

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.