Ammeraal Beltech Poland: Przeniesienie fabryki z Danii do Polski

Klient: Ammeraal Beltech Poland
Branża: Przemysł maszynowy
Usługi zrealizowane dla klienta: Relokacja fabryk | Demontaż maszyn | Demontaż linii produkcyjnych | Odpięcie mediów | Transport | Montaż maszyn | Montaż linii produkcyjnych | Doprowadzenie mediów | Uruchomienie maszyn
Miejsce: Dania (Vejle) – Polska (Szczecin)

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

Ammeraal Beltech Poland to światowy lider w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu taśm procesowych i transportujących. Produkty z portfolio firmy są wytwarzane w 10 zakładach produkcyjnych w Europie, USA, Kanadzie i Azji, a ich dostępność obejmuje 150 krajów na świecie.

Zadanie

Podjęliśmy się przeniesienia fabryki z miejscowości Vejle w Danii do Szczecina. Czekała nas relokacja dwóch linii produkcyjnych, na które składało się w sumie 56 maszyn, na odległość ponad 600 kilometrów.

Realizacja

Pierwszym krokiem do wykonania zadania był demontaż maszyn i linii produkcyjnych oraz odłączenie mediów w fabryce w Danii. Kolejnym – zorganizowanie transportu ponadgabarytowego, a także spakowanie i zabezpieczenie urządzeń na czas przewozu do Polski. W docelowej lokalizacji zamontowaliśmy maszyny zgodnie z przygotowanym wcześniej layoutem, doprowadziliśmy i podłączyliśmy media oraz uruchomiliśmy instalację. Realizację zadania zakończyliśmy w czasie, który oszacowaliśmy, podejmując się relokacji.

16 pracowników

tyle osób brało udział w realizacji zadania. Było to 12 techników, 2 elektryków, hydraulik oraz automatyk

80-tonowy żuraw

wśród specjalistycznego sprzętu, którego używaliśmy, nieoceniony okazał się właśnie on

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.