Smay: Regał automatycznego składowania blach

Klient: Smay Sp. z o.o.
Branża: Przemysł metalowy
Usługi zrealizowane dla klienta: Transport drogowy | Rozładunek
Miejsce: Kraków – obrzeża Krakowa

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

Naszym klientem była firma Smay – producent systemów i urządzeń przeciwpożarowych oraz wentylacyjnych. Produkty firmy powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjno-magazynowym, w którym znajduje się również laboratorium badawczo-rozwojowe przedsiębiorstwa. Z opatentowanej oferty Smay Sp. z o. o. korzystają klienci z Europy, Ameryki Południowej, Azji i Afryki.

Zadanie

adanie, które zlecił nam klient, na pierwszy rzut oka wydawało się proste. Chodziło o przewiezienie regału automatycznego składowania blach z Krakowa na obrzeża miasta, gdzie znajduje się zakład. To tylko kilkanaście kilometrów. Regał był jednak sporych rozmiarów. Aby bezpiecznie przewieźć sprzęt, a potem go rozładować, planowaniem przedsięwzięcia i jego wykonaniem zajęło się 12 specjalistów.

Realizacja

Najpierw ostrożnie i pod czujnym okiem dwóch elektryków rozmontowaliśmy regał. Kolejnym etapem realizacji był transport drogowy, który wymagał od nas zadbania o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. Na koniec zajęliśmy się rozładunkiem i montażem – w obu rodzajach prac pomogły nam wózki widłowe oraz podesty ruchome. Wykonanie całego zadania, łącznie z zaplanowaniem jego przebiegu, zajęło nam w sumie 5 dni roboczych.

12

tylu specjalistów zajęło się realizacja zlecenia, w tym 6 techników, 2 elektryków i 4 mechaników

18 500 m²

70 maszyn przenieśliśmy i zamontowaliśmy na takiej powierzchni nowego zakładu produkcyjno-magazynowego

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.