Felbermayr Polska: Montaż prasy

Klient: Felbermayr Polska Sp. z o.o.
Branża: Motoryzacja
Usługi zrealizowane dla klienta: Rozładunek | Wprowadzenie na halę | Pionowanie | Posadowienie
Miejsce: Jawor

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

Felbermayr Polska Sp. z o.o. to rodzinna firma z siedzibą w Austrii, która działa w trzech obszarach biznesowych. W Polsce jej działania skupiają się na transporcie i usługach dźwigowych.

Zadanie

W ramach zlecenia zajęliśmy się kompleksową usługą montażu, wraz z rozładunkiem, wprowadzeniem i posadowieniem prasy. Wyzwaniem w realizacji był niski sufit w hali docelowej, który utrudniał wprowadzenie i montaż urządzenia.

Realizacja

Prasę rozładowaliśmy w elementach, aby przewiezienie jej w docelowe miejsce było łatwiejsze. Do wprowadzenia maszyny do hali użyliśmy m.in. rolek transportowych. Z kolei w montażu nieocenione były dwa żurawie hydrauliczne – 80- i 60-tonowy.

2 dni robocze

tyle czasu zajęła nam realizacja kompleksowej usługi

4

tylko tylu specjalistów potrzebowaliśmy do wykonania zadania

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.