Wezi-Tec: Relokacja Legnica

Klient: Klient: Wezi-Tec Sp. z o.o.
Branża: Motoryzacja
Usługi zrealizowane dla klienta: Rozładunek | Wprowadzenie do hali | Montaż | Demontaż obudowy | Pakowanie | Przygotowanie do transportu
Miejsce: Legnica

Relokacja Legnica

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

Wezi-Tec Sp. z o.o. to polska spółka córka Grupy Weber, jedna z trzech największych firm, która zaopatruje zachodnioeuropejskich producentów samochodów. Tworzy i produkuje komponenty, moduły i systemy z tworzyw sztucznych również dla technologii budowlanej i grzewczej oraz AGD.

Zadanie

Naszym zadaniem był montaż dwóch automatycznych pras Bruderer o wadze 20 ton każda. To była druga realizacja u tego klienta w ciągu miesiąca.

Realizacja

Maszyny rozładowaliśmy za pomocą żurawia samojezdnego. Następnie umieściliśmy je na specjalistycznych rolkach, wprowadziliśmy do hali w miejsce wskazane przez klienta i posadowiliśmy je na posadzce. Kolejnym etapem realizacji usługi było podłączenie szafy i pulpitu sterującego prasy. Zajęli się tym elektrycy B8 Group, którzy zadbali o podłączenia zgodnie z dokumentacją DTR maszyny.

2 dni

tyle zajęła nam realizacja przy udziale 4 specjalistów

50 ton

tyle wynosił udźwig żurawia hydraulicznego, którego użyliśmy do rozładowania pras

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.