Grupa Ergis: Demontaż regranularki

Klient: Grupa Ergis
Branża: Opakowania
Usługi zrealizowane dla klienta: Załadunek | Transport drogowy | Rozładunek
Miejsce: Oława

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

GRUPA ERGIS jest liderem przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w produkcji opakowań do żywności i opakowań przemysłowych. Produkuje również folie do pakowania leków, folie hydroizolacyjne oraz granulaty z PVC.

Zadanie

Nasza usługa główna polegała na demontażu regranularki. Oprócz niego zajęliśmy się także załadunkiem, transportem i rozładunkiem.

Realizacja

W konsultacji z klientem przygotowaliśmy tygodniowy harmonogram prac oraz protokół przeddemontażowy. Dopiero po ustaleniu szczegółów działania rozpoczęliśmy demontaż urządzenia. Wykonaliśmy go przy użyciu zestawów transportowych, osprzętu dźwigowego i wózków widłowych.
Kolejne etapy realizacji obejmowały załadunek odpowiednio zabezpieczonej regranularki do transportu drogowego oraz rozładowanie jej w miejscu wskazanym przez klienta.

6 osób

tylu specjalistów elektryków i mechaników z B8 Group opracowało plan działania wraz z wykazem niezbędnego sprzętu do realizacji

4

tyle zakładów produkcyjnych ma nasz klient w Polsce

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.