HOPPECKE: Rozładunek linii produkcyjnej młyna kulowego

Klient: HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o.
Branża: Budowlana
Usługi zrealizowane dla klienta: Rozładunek
Miejsce: Śródka

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Relokacja maszyn krok po kroku

O Kliencie

Naszym klientem była firma HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o., specjalizująca się w bateriach przemysłowych i rozwiązaniach w zakresie magazynowania energii.

Zadanie

Zajęliśmy się rozładowaniem 16 kontenerów morskich wypełnionych skrzyniami z elementami linii produkcyjnej młyna kulowego przetransportowanej z Tajwanu. Wszystkie znajdowały się na samochodach ciężarowych, które przyjechały do zakładu produkcyjnego klienta w podpoznańskiej Śródce.

Realizacja

Rozładunkiem zajęło się 6 techników. Zadanie zrealizowali w zaledwie 3 dni. Do wykonania usługi użyli: żurawia hydraulicznego o udźwigu 100 ton, wózka widłowego o udźwigu 16 ton, wózka widłowego o udźwigu 9 ton oraz zestawów transportowo rolkowych.

20 ton

tyle ważyła najcięższa skrzynia z elementami linii produkcyjnej młyna kulowego

Kontenery morskie 40 HC

są o 30 cm wyższe od standardowych kontenerów, a ich przeznaczeniem jest transport ponadgabarytowy

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.