Legrand: Wyprowadzenie, załadunek, rozładunek oraz wprowadzenie wtryskarki

Klient: Legrand Polska Sp. z o.o.
Branża: Energetyka
Usługi zrealizowane dla klienta: Demontaż | Wyprowadzenie z hali | Załadunek | Rozładunek | Wprowadzenie do hali | Posadowienie
Miejsce: Ząbkowice Śląskie

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

Naszym klientem była firma Legrand Polska Sp. z o.o. – lider na rynku infrastruktury elektrycznej oraz sieci informatycznej w budownictwie. Jeden z trzydziestu zakładów firmy znajduje się w Ząbkowicach Śląskich. To właśnie w nim zajęliśmy się demontażem starej wtryskarki i montażem nowej.

Zadanie

Największym wyzwaniem w realizacji tego zadania była wielkość i waga wymienianego sprzętu – demontowana wtryskarka Husky ważyła bowiem ok. 70 ton. Po wyprowadzeniu jej z hali nasi technicy załadowali ją na niskopodwoziowy transport ponadgabarytowy.

Realizacja

Do rozładunku nowej wtryskarki Krauss Maffei 1300 również użyliśmy żurawia. Z kolei we wprowadzeniu jej do hali pomogły nam rolki transportowe i wózek widłowy. Następnie posadowiliśmy maszynę zgodnie z przygotowanym layoutem i zamontowaliśmy. Nowe urządzenie było gotowe do pracy już drugiego dnia od rozpoczęcia realizacji.

5 osób

tylu techników B8 Group zajęło się realizacją zadania

250 ton

taki udźwig miał żuraw Liebherr LTM 1250, za pomocą którego załadowaliśmy starą wtryskarkę do transportu i rozładowaliśmy nową

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.