Interstal: Relokacja brykieciarki z Niemiec do Sosnowca

Klient: Interstal
Branża: Energetyka
Usługi zrealizowane dla klienta: Demontaż | Zabezpieczenie | Transport ponadgabarytowy | Montaż | Uruchomienie
Miejsce: Ansbach (Niemcy)-Sosnowiec (Polska)

Zadanie

Nasi klienci wracają do nas i polecają nas dalej, bo łączymy dwa podejścia, które trudno spotkać razem gdzie indziej. Nasi zleceniodawcy narzekają, że na rynku natrafiają albo na sztywne zasady i trudną  komunikację, Tymczasem w B8 Group…

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O Kliencie

INTERSTAL to firma produkująca blachy i profile metalowe, posiadająca jeden z największych serwisów stalowych w Polsce. Zlecenie, które nam powierzyła, obejmowało kompleksowe usługi. Zajęliśmy się demontażem maszyny w Niemczech, przetransportowaniem jej do Polski, a także montażem i uruchomieniem w Sosnowcu.

Zadanie

Za realizację zadania odpowiadał pięcioosobowy zespół techników B8 Group. W pierwszej kolejności zajął się on demontażem brykieciarki i solidnym zabezpieczeniem jej do transportu ponadgabarytowego na odległość 800 kilometrów.

Realizacja

Do ustawienia maszyny w wyznaczonym miejscu użyliśmy żurawi hydraulicznych i wózków widłowych. Montaż, ze względu na jej gabaryty, odbył się w częściach. Ostatnim etapem realizacji było podłączenie brykieciarki i pozostawienie jej gotowej do pracy w nowym miejscu.

800 km

800 km taką drogę przebyła brykieciarka z Niemiec do Sosnowca

8 osób

tylu specjalistów wzięło udział w realizacji (w tym 5 techników, 2 elektryków i 1 inżynier)

Przy powtórnym zamówieniu ważne jest zaufanie. Obserwuje się przenoszenie urządzeń, które często są kosztowne i istotne w procesie produkcyjnym. Zwraca się uwagę, czy przy procesach logistycznych jest dokładana odpowiednia staranność. A że Państwo wykazaliście się raz, teraz kolejny, to można jednoznacznie powiedzieć, że znacie się na tej pracy.

Piotr Woźniak,

Kierownik Działu inżynierii produkcji, SMAY

Rezultat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria zdjęć

Chcesz zrealizować podobny projekt ?

albo jeśli wolisz możesz po prostu zadzwonić lub napisać maila.